Hakkımızda

Bir adım ilerisi için sizinleyiz.

ARS Dijital Medya

ARS Dijital Medya, Web Tasarımı ve Yönetimi, Google AdWords Reklamları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları alanlarında dijital pazarlama çözümleri sunar.

Hedefi büyümek ve yeni müşteriler edinmek isteyen markaların çözüm ortağı olarak ekonomik ve müşteri dönüşüm oranı yüksek reklamlar üretmekteyiz.

Marka planlamasına sadık kalarak Google, facebook, instagram reklamları, görsel ve video reklamları hedef kitlelere, sizi arayan potansiyel müşterilerinize sunuyor, geri dönüşümlerini sağlıyoruz.

Müşterilerimizi iş ortağı olarak görmekte, şeffaf raporlama ve birlikte reklam performansını ölçmede reklamın yayınlanmasından bitişine kadar beraber yol izlemekteyiz.

ss
Web Site Tasarımı

Tüm tarayıclar ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade ve kolay erişilebilir yapısıyla yeni trend web tasarım hizmetleri vermekteyiz.

Google Adwords Reklamları

İnternet dünyasının en etkili mecrası Google ile reklam vererek potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, Google Reklamları oluşturarak minimum bütçelerde maksimum müşteri dönüşümü alabilirsiniz

Sosyal Medya Reklamları ve Yönetimi

ARS Dijital Medya olarak, markalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda marka bilinirliğine ve doğrudan hedefe yönelik sosyal medya çalışmaları yapıyoruz.

Referanslarımız