Kurumsal

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı

Hakkımızda

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla dünya çapındaki pazarlama trendlerini yakından takip eden ve bunu markalarıyla buluşturan 360° bir dijital pazarlama ajansıdır. Hedeflerini 360° derece reklam ve pazarlama stratejileri üzerine kuran ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı, müşterileri ve iş ortaklarına sağladığı birçok hizmet ile markaların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyor.

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak son teknolojileri ve popüler tasarım yaklaşımlarını kullanarak kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yol izliyoruz. Markalarımızı dijital alanda müşterileri ile buluşturan mecralar ve ürünler yaratıyoruz.

0
+
Yıllık Deneyim
0
+
Proje
0
+
Tasarım
0
+
Marka

Profesyonel Reklam Yönetimi

Google Partner Ajansı

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı, Google Partner Ajansıdır. Google Partneri olarak markalarımızın reklam hesaplarını yönetmek üzere Google tarafından sertifikalandırılmış, güvenilir uzmanlarımızla çalışıyoruz.

Google Partner ajansı olarak etkili reklam çalışmaları ile bütçenizi verimli bir şekilde yönetiyoruz. Dijital pazarlamanın önemini çok iyi biliyor ve markalarımıza değer katacak yaratıcı iletişim çözümleri sunuyoruz.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dijital pazarlama dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun süreli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.

Misyonumuz

Dijital pazarlama alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek; niteliklerimiz, teknolojik alt yapımız ve tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek.

Ekibimiz

Her biri alanında uzman, genç ve yaratıcı takım arkadaşlarımızla tüm dijital pazarlama ihtiyaçlarınıza etkili çözümler üretiyoruz.

Turan Arslanbaş – Ajans Başkanı

Mustafa Çelik – Kreatif Direktör

Eren – Art Direktör

Melike – Sosyal Medya Uzmanı

Yasemin – E-Ticaret Uzmanı

Medine – Reklam Yazarı

Hamza – Jr. Grafiker

Eyal – Videographer

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım