Harita Kaydı & Yönetimi

Harita Kaydı & Yönetimi

Son yıllarda akıllı telefonların kullanım oranının dünyada 5 milyara kadar çıkmasıyla birlikte harita kaydı önemi bir kat daha arttı. Google aramaları yapan ziyaretçilerin önemli bir bölümü haritalar üzerinden aradığı markalara ulaşıyor. Özellikle bölgesel hizmet veren işletmeler için müşterilerin markaya ulaşması için harita kaydı çok önemlidir.

Google harita kaydı markanızın lokasyon bilgilerine erişim konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor.  Google harita kaydı ve yönetimi ile birlikte sadece konumunuzu göstermeden daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.

Google haritalar ile markanızın cep telefonu numarası, web siteniz, mail adresiniz ve çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiyi verebilirsiniz. Haritalarda öne çıkabilmek için harita optimizasyonu da yapmalısınız.

Harita kaydı ve yönetimi için ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı’nın kreatif çözümlerinden yararlanmaya başlayın.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Reklamlar İçin
Bizimle iletişime geçin !

Google Harita Optimizasyonu

Firmanızın yerelde öne çıkması ve potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için en etkili yöntem harita optimizasyonudur. Google Haritalar servisi üzerinde markanızın yer alması önemli bir artı olsa da harita kaydı sonrasında da gerekli optimizasyon çalışmalarını yapmalısınız. Harita sayfanız üzerinde doğru bir optimizasyon yapılmazsa rakiplerinizi geride bırakamaz ve yeni müşteriler kazanamazsınız.

Harita Yorum Yönetimi

Google Harita üzerinde potansiyel müşterileriniz ve sizlerden hizmet alanlar yorum da yapıyor. Birçok müşteri haritalarda öncelikle yorumları okuyor. Bu nedenle olumsuz yorumlara karşı kurumsal bir imaj çiziyor ve Google Harita yorumları üzerinde size karşı gerçekleşen yorum saldırılarına karşı da önlem alıyoruz.

Harita Sıralama Optimizasyonu

Google Haritalar üzerinde sektörünüzdeki tüm lokal markalar sıralanır. Google ziyaretçileri genellikle üst sıralarda yer alan firmaları tercih eder. Bu nedenle Google Haritalar üzerinde de optimizasyon çalışmaları yaparak üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

Harita İçerik Stratejisi

Google Haritalar üzerinde de içerik paylaşımı çok önemlidir. Firmanızın çalışma saatleri, meni paylaşımı, görsel paylaşımı, adres bilgileri ve iletişim bilgilerini optimize ediyor ve sizleri buradan da ulaşılabilir kılıyoruz. Harita yönetimi hizmetimiz sayesinde bölgesel rakiplerinizi hızla geride bırakabilirsiniz.

Harita İtibar ve Kriz Yönetimi

Google Haritalar üzerinde değerlendirmeler firmanızın puanlaması çok önemlidir. Birçok kullanıcı ilk olarak puanlamaya bakıyor. Bu nedenle itibar ve kriz yönetimi ile harita puanınızın yükselmesini sağlıyor ve markanızı zirveye taşıyoruz.

Harita Kaydının Faydaları

  • Potansiyel müşteriler edilebilir ve müşterilerinizi kısa süre içinde arttırabilirsiniz.
  • İşletmeniz çok daha kolay bulunabilir ve kolay ulaşılabilir hale gelirsiniz.
  • Sektörünüzle ve hizmet alanlarınızla ilgili tüm aramalarda potansiyel müşterilerinizin önüne çıkabilirsiniz.
  • İşletmenizin adres tarifini yapma gibi zorluklar yaşamazsınız.
  • Rakiplerinizin önüne geçerek satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz.
  • İşletmenizin adresi, cep telefonu, sabit telefonu, web sitesi ve görsellerini sergileyebilirsiniz.
  • İşletmenize ihtiyacı olan en yakın müşteri kitlesine ulaşabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
  • Aklınıza gelebilecek tüm navigasyon cihazlarına kayıt olabilirsiniz.
  • İşletmenizin kurumsal değerini ve marka bilinirliğini arttırabilirsiniz.
 

Harita kaydı ve yönetimi konusunda hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım