Marka Adı ve Slogan Yaratma

Marka Adı ve Slogan Yaratma

Marka adı ve slogan bir işletme için birbirini tamamlayan en önemli iletişim araçlarıdır. Kurumsal bir markanın her zaman sloganı vardır. İşletmeler ilk olarak marka adı ile birlikte slogan oluşturmalıdır. Markanızın hizmet verdiği sektöre, pazarlama kanallarına göre potansiyel müşterilerinize markanızı en iyi ifade edecek marka ismine ve akılda kalıcı bir slogana ihtiyacınız var.

Küçük ya da büyük her marka doğru isim ve doğru sloganla yola çıkarsa sektöründe konumunu kısa süre içinde güçlendirebilir. Etkili bir marka imajı oluşturmak istiyorsanız ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak sizlere destek oluyoruz.

Markanıza bir isim ve slogan arıyorsanız hemen bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Marka Adı ve Slogan Yaratma Aşamaları

Ajansımız markanız ve şirketiniz için marka adı ve slogana yaratma sürecinde çok planlı bir çalışma stratejisi uyguluyor. İlk andan itibaren kreatif ve yenilikçi bir bakış açısıyla markanıza bir isim buluyor ve etkili bir slogan yaratıyoruz.

Marka adı ve slogan yaratma aşamaları şu şekilde işliyor;

Marka Adı ve Slogan Nasıl Olmalıdır?

Marka adı ve slogan yaratma çalışmalarında mutlaka dikkat ettiğimiz bazı özellikler oluyor. Etkili bir marka adı ve sloganı yaratabilmek için şu özelliklere dikkat ediyoruz;

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım