Drone Çekimi

Drone Çekimi

Her geçen gün yeni bir video çekim aksesuarları değişiklik gösteriyor. Dronelar’da artık hayatımızın her alanına girmeye başladı. Havadan görüntüleme alanında bir çığır açan drone çekimi hizmetini profesyonel ekibimizle sizlere sunuyoruz. Drone ile havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi Havadan 360 Derece video çekimi gibi hizmetlerimizin tamamından yararlanabilirsiniz.

 Mekan içinde ve dışında drone çekimi ile ihtiyacınıza uygun görüntü çekimleri yapıyoruz. Hem etkinlik hem de tanıtım filmi ihtiyaçlarınız için drone çekimi yapıyoruz. Drone çekimi günümüzde her çekimde olmazsa olmaz bir çekim teknikleri arasında yer alıyor. Diğer adıyla havadan çekim olan bu yöntem ile markanıza prestij katabilir ve izleyici kitlenize estetik bir çekim sunabilirsiniz. 

En kaliteli drone çekimi hizmeti için ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile iletişime hemen geçebilirsiniz.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Drone Çekimi Neden Önemlidir?

Havadan video çekimi yani drone çekimi son yıllarda trend haline gelen bir uygulamadır. Bu tür çekimler için drone adı verilen araçları kullanıyoruz. Şarjlı, kumanda ile kontrol edilebilen ve wi-fi özelliğine sahip olan dronelar sayesinde yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraf çekimleri yapabiliyoruz.

 Havadan yapılan çekimler ile çekim yapılacak alana kuş bakışı hakim olabiliyoruz. Daha geniş alanları çekebilme yeteneği olan drone sayesinde full HD kalitesinde video çekimi yapma şansımız oluyor. Bu çekimleri kişisel ihtiyaçlarınız için yapıyoruz. Ayrıca kurumsal tanıtım filmlerinde de bu tür çekimlerden markanıza drone çekimi hizmeti verebiliyoruz. Ayrıca katalog tasarımları ve web sitelerine eklenecek olan videolar gibi birçok konuda da drone çekimi hizmeti alabilirsiniz.

Drone Çekimi Nasıl Yapılır?

Dünyada ve son yıllarda ülkemizde havadan video çekimi hizmetleri çok popüler hale geldi. Markalar reklam ve tanıtım filmleri için drone çekimi tekniğini kullanıyor. Bu yöntemin en önemli avantajlarından biri ise farklı açılardan çekim yapabilmek oluyor. Kamera taşıma özelliği bulunan drone sayesinde tüm çekimlerinizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Ekiplerimiz kumanda yardımı ile gerekli olan noktalarda drone daha sonra yön verilerek yer çekim yapıyoruz. Bu çekim tekniği ile birlikte titreşimsiz olmak üzere çok yüksek bölgelerden dahi yüksek çözünürlükte görüntü alabiliyoruz. Böylece canlı yayın, dizi çekimleri, sinema filmi çekimleri ve hatta klip çekimleri gibi birçok konuda drone çekimi hizmeti veriyoruz.

Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı drone çekimi hizmeti ile markanızı yeni bir soluk getiriyoruz.

Drone Çekimi Avantajları

  • Drone çekimi için ehliyet ve sertifika gerekiyor. Bu nedenle ekibimiz sizi bu konuda uğraştan kurtarıyor.
  • Drone çekimi sayesinde ürün, hizmet ve marka tanıtımlarınız çok etkili bir şekilde yürütülüyor.
  • Bu çekimler sosyal medyaya uygun kurgulanıyor ve böylece markanız dijital mecralarda çok uygun fiyatlarla tanıtılabiliyor.
  • Drone çekimi markanızın son teknoloji destek ile dijital reklam maliyetlerini en aza indiriyor ve size en etkili reklamları sunuyor.
  • Tüm drone çekimi hizmetlerimizde izin gerekli olduğunda resmi izinleri alıyoruz.
  • Drone çekimi kurumsal kimlik, marka imajı ve marka bağlılığı konusunda çok etkili oluyor.
  • Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize çok etkili bir şekilde drone sayesinde tanıtabilirsiniz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım