Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, bir markanın ürün ya da hizmet tanıtımını hayata geçirmek adına görsel ve işitsel öğelerle kurgulanan film türüdür. Tanıtım filmleri bir işletme için çok güçlü bir iletişim stratejisi olabilir.

Firma tanıtım filmi sayesinde markanızı hedef kitleye en doğru şekilde anlatmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda hedefe koyduğunuz satış ya da etkileşim dönüşümünü sağlamak adına tüm planlamalarımızı hayata geçiriyoruz.

Markanıza ait ana mesajı, vizyon ve misyonları, tarihçeleri, geleceğe dair hedefleri tanıtım filmi ile zorlanmadan anlatıyoruz. Aynı zamanda ürün ya da hizmetlerinizi de güçlü bir tanıtım filmi ile herkese ulaştırıyoruz. Tanıtım filmi hazırlama süreci sayesinde hedeflediğiniz dönüşümü kolayca alıyorsunuz.

Tanıtım filmi çekimi için hemen ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile iletişime geçin.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Tanıtım Filmi Çekiminde Neden Biz?

Profesyonel ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tanıtım filminizi çekiyoruz. 4K Ultra HD kalitede kayıt alıyoruz. Sonrasında kurguda olması gerektiği sıralama ve konuya göre seçilen müzikle birlikte uygun sahneleride Super Slow Motion ağır çekime sahip sahnelerle bir araya getiriyoruz.

Tanıtım filmi çekimi sonrası sektörünüzde ve hedeflerinize göre lisanslı müzik sürecini yürütüyoruz. Senaryo oluşturma ve müzik senkronizasyonu ile etkili kurgular yapıyoruz.

Tanıtım filmi çekiminde drone ile 4K çekim yapıyoruz. Titreşimsiz ve stabil bir çekim yapacak donanım ve kaliteye sahibiz. Havadan drone ile video çekimleri daha etkili bir tanıtım filmi çekebiliyoruz.

Tanıtım filmi çekimi sonrasında sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz kurgu, montaj ve efektlendirme süreçlerini de yapıyoruz.  Ana kurguya bağlı kalarak sosyal medya için maximum 1 dakika uzunluğa sahip yeni bir dinamik ve akıcı kurgu ile çok yönlü bir hizmet veriyoruz.

Firmanız için oluşturulan storyboard ile 2D tasarımlarla animasyon ve motion çalışmalarını da yürütüyoruz. Animasyon çalışmaları yanında profesyonel seslendirme çalışmalarında da markanızın yanındayız.

Tanıtım Filmi Çeşitleri

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurum yapınıza, mesajınıza uygun ürün ve hizmetlerinizi tanıtacak sektörünüze özel olarak film çekimi yapıyoruz. Konferans ve bayi toplantısı ve organizasyonlara özel çekim yapıyoruz.

Fabrika Tanıtım Filmi

İşletmenizin üretim tesisi tanıtımı için marka bilinirliği, marka bağlığı ve tüketici güveni oluşturacak şeffaf tanıtım filmleri çekiyoruz.

Şirket Tanıtım Filmi

Şirketinizin vizyon ve misyon, üretim süreci, hedef kitlesi ve sektör dinamikleri ile ilgili farklı taleplerinize göre şirketinizi tanıtacak filmler çekiyoruz.

Etkinlik / Event Tanıtım Filmi

Event ve davetlerinizi kreatif çekim ve dinamik kurgu ile daha ilgi çekici hale getiriyoruz. Bu hizmetimizde de sosyal medyada paylaşım formatlarına uygun kurgu gerçekleştiriyoruz.

Ürün Tanıtım Filmi

Yeni ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için satışlarınızı arttıracak ürün tanıtım filmleri için ekibimize güvenebilirsiniz.

Okul Tanıtım Filmi

Okulları fiziki yapı, öğrencilere avantajlar, eğitim bilgileri, ana mesaj ve misyonu öne çıkaracak şekilde yansıtacak okul tanıtım filmi de çekiyoruz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım