Prodüksiyon

Kurgu / Montaj

Reklam filmleri çekerken en önemli ve titiz çalışılması gereken aşama kurgu ve montaj aşaması oluyor. İster kendiniz bir çekim yapın isterseniz profesyonel bir ekiple çalışın, hizmetin kalitesini kurgu ve montaj süreci belirliyor. Yenilikçi ve sanatsal bir bakış açısıyla Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ekibimiz tüm videolarınızın kurgu ve montaj işlemlerini yapıyor.

Tanıtım filmi, reklam filmi, ürün çekimi gibi birçok konuda kurgu ve montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Farklı mekanlarda yapılan çekimleri profesyonel bir şekilde senaryo ve sahnelere uygun şekilde bir araya getiriyoruz. Özel çekimler, iş çekimleri, tanıtım filmleri gibi birçok konuda montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 Profesyonel kurgu ve montaj hizmeti için ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak her zaman deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Profesyonel Kurgu ve Montaj Hizmeti

Yaptığınız tüm çekimler deneyimli bir ekip ile yürütülen profesyonel kurgu ve montaj hizmeti ile bir araya getirilebilir. Bu alanda deneyimli ekibimiz projenizi en iyi hale getiriyor. Deneyimli bir prodüksiyon şirketi ve ekibi ile çalıştığınızda tüm kurgu ve montaj çalışmalarınız doğru şekilde yürütülebilir.

Tüm kurgu ve montaj çalışmalarımıza farklı bakış açıları ile yaklaşıyoruz. Detaycı çalışan ekibimiz tüm kurgu ve montaj çalışmalarında markanıza değer katacak çalışmalar ortaya koyuyor. Bu süreçte eksiksiz bir sıralama, kareleri doğru hesaplama, kurgu türü, doğru müzik ve renk tonlaması gibi tüm çalışmalar ekibimiz tarafından yürütülüyor.

Profesyonel kurgu ve montaj hizmeti için ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile çalışmak istiyorsanız hemen iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kurgu ve Montaj Hizmeti Neden Önemlidir?

Ürün tanıtımı, mekan tanıtımı ve marka tanıtımı gibi tüm çalışmalarda doğru kitlelerle iletişim kurabilmek adına en son aşama kurgu ve montaj aşamasıdır. Bu aşama profesyonel bir şekilde yürütüldüğünde videonuzla hedef kitlenize çok doğru bir şekilde mesajınızı iletebilirsiniz.

Tüm tanıtım videoları, kişisel çekimler doğru bir akış içinde doğru sıralamada verilmelidir.  Doğru renk ve müzik ile birlikte mesajınızı profesyonel bir şekilde hedef kitleye ulaştırıyoruz. Kurgu sürecinde binlerce kareyi inceleyerek çekim amacınıza göre doğru bir sıralama ile diziyoruz.

Kurgu ve montaj aşamasında gerekli yazı eklemelerini de bizler yapıyoruz.  Aynı zamanda hata olan ve kötü ışıklı kareleri tespit ederek çıkarıyoruz. Kurgu ve montaj elinizdeki tüm videolara yapılmalıdır.

Doğru kurgu ve montaj süreci için ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ekibi her zaman hizmetinizdedir.

Kurgu ve Montaj Hizmetinde Neden Biz?

  • Videonun süresine çok önem veriyoruz. Seyirci videonuzu izlerken sıkılmaz ve ilgisini çekebilecek görselleri ekliyor ve ilgi çekici müziklere de yer veriyoruz.
  • Videoyu izleyenler için ilgi çekici konular belirliyoruz ve seyircinin tanıtımı yapılan markaya direkt olarak erişebilmesini sağlıyoruz.
  • Videoları doğru bir sıra ile birleştiriyoruz ve gereksiz ayrıntılara yer vermiyoruz.
  • Kreatif bir bakış açısı ile fark yaratacak videolar kurguluyoruz.
  • Tanıtım filmleri kurgu ve montaj çalışmalarında hedef kitleyi çekebilmek adına doğru çalışıyor ve marka ilgisini arttırıyoruz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım