Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya son yıllarda firmanızı, markanızı potansiyel müşterilerinize ulaştırmanızı sağlayacak platformlardır. Bu platformlarda sizler istediğiniz gibi markanızı hedef kitlenize anlatabilirsiniz. Kişiler ya da markalar sosyal medya sayesinde hedef kitlesine hiçbir maliyet olmadan direkt olarak ulaşabilir. Sosyal medya danışmanlığı ile sizler de hedef kitlenize ulaşarak dönüşüm oranınızı arttırabilir ve marka bilinirliğinizi yükseltebilirsiniz.

Sosyal medya her sektörde küçük veya büyük her markanın pazarlama faaliyetleri yürüttüğü bir alandır. Bu nedenle de sosyal medya stratejilerinizde profesyonel bir destek almadan rakiplerinizi geçemiyorsunuz. Profesyonel bir sosyal medya stratejisi uygulamak istiyorsanız ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak deneyimli ekibimizle yanınızdayız.

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile sosyal ağlarda markanızı birlikte güçlendirelim.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Reklamlar İçin
Bizimle iletişime geçin !

Sosyal Medya Yönetim Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere tamamen size özel bir projelendirme yapıyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza yönetiyor ve kriz anlarını en az sorunla atlatmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ile markanızın her zaman sosyal medyada kurumsal bir imaj çizmesini sağlıyoruz. Hesaplarınızda paylaşım takvimleri hazırlıyor ve içeriklerinizin kurumsal kimliğinize uygun optimize edilmesini sağlıyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Sosyal Medya Kampanya Yönetimi

Sosyal medya kampanyaları online itibar yönetimi ve marka bilinirliği için çok önemlidir. Bu nedenle markanızda kullanıcılara yönelik olan kampanyaları planlıyor, uyguluyor ve yönetiyoruz. Markanız için sosyal medyada ciddi fırsatları önceden görüyor ve takipçi kitlenizi ciddi arttıracak kampanyalara ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal medya hesapları da markanızın yeni müşteriler kazanması için aracı bir faaliyet alanıdır. Bu nedenle SEO çalışmalarında olduğu gibi sosyal medya danışmanlığı hizmetlerinde de dönüşüm oranı optimizasyonu yaparak dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Her markanın sosyal medyada itibarı vardır ve bu itibarı korumak için düzenli stratejiler geliştirmesi gerekir. Online itibar yönetimi için öncelikle hedef kitlenizle etkileşimlerinizi yönetiyor ve her zaman kaliteli bir içerik üreticisi olmanızı sağlıyoruz.

Kriz Yönetimi

Sosyal medyada markanızla ilgili her an bir kriz oluşabilir. Bu nedenle olası senaryoları araştırarak krizleri önceden yönetmeye çalışıyoruz. Sosyal medya uzmanları kriz durumlarını önceden belirler ve oluşmadan önlem almaya çalışır. Aynı zamanda kriz anlarında da hemen gerekli müdahaleyi yapar.

Dijital PR

Sosyal medyada da halkla ilişkiler odaklı bir strateji sergilemenizi sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdaki tüm metinleri SEO stratejinize entegre ediyor ve organik ziyaretçi çekmenizi sağlıyoruz. Dijital PR çalışmalarını sosyal medya yönetimi hizmetimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere tamamen size özel bir projelendirme yapıyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza yönetiyor ve kriz anlarını en az sorunla atlatmanızı sağlıyoruz.

Yorum Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız sosyal medya uzmanlarımız tarafından düzenli olarak takip ediliyor. Bu süreçte takipçilerinizden gelen yorumlar direkt olarak cevaplanıyor. Böylece marka itibarı ve müşteri memnuniyeti her zaman korunur.

Sosyal Medya Takibi

Sosyal medya 7 gün 24 saat kesintisiz olarak aksiyonun olduğu bir alandır. Yani siz sosyal medyada aktif olmasanız da insanlar markanız hakkında konuşacaktır. Ayrıca markanız hakkında konuşulanlar sizin olmadığınız yerlerde de olabilir. Kontrolü kaybettiğiniz anda bir anda çok olumsuz bir marka itibarı oluşabilir. Bu nedenle sosyal medyada markanız hakkındaki harici içerik ve paylaşımları da takip ediyoruz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım