Hizmetlerimiz

Dijital Medya ve Pazarlama Çözüm Ortağınız !
ss

Web Site Tasarımı

Web Siteniz, firmanızın internette ki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır.

ARS Dijital Medya olarak özgün, kaliteli, yeni trendlere uygun web tasarım yapmayı ilke edinmiş bir firmayız.

Web Tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yeniliklere takip etmek ve kreatif bir tasarımın prensip olarak kabul etmekten geçer. Her web sitesi; bir Web Tasarım Projesi olarak ele alınmalı, var olduğunuz sektörün istekleri ve talepleri araştırılmalı, sizin taleplerinizin analiz edilmesi ve son zamanların web tasarım trendleri uygulanmış olmalıdır.

Google Adwords Reklamları

ARS Dijital Medya olarak, Google AdWords reklam yönetimi ile Google Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamlarınızı yayımlıyor ve optimizasyon çalışmalarını yürütüyoruz.

Sektörünüzün, şirketinizin ve müşterilerinizin dinamiklerini anlıyor, arama ağında hizmet ve ürünlerinizden yararlanmak için sizi hangi anahtar kelimelerle (keywords) arayabileceklerini inceliyoruz.

Anahtar kelimeleri ortak özelliklerine göre grupluyor bu şekilde reklam grubu (adgroup) ve kampanyalarınızı (campaign) oluşturuyoruz. Neticede de arama ağınız için adwords hesap yapınızı kurgulamış oluyoruz.

Kampanyalarınız için Reklam uzantılarını (Ad Extensions) kullanarak görünürlüğünüzü arttırıyor vurgulamak istediğiniz niteliklerinizi ön plana çıkarıyoruz.

Görüntülü Reklam Ağı’ndan nasıl faydalanacağınızla ilgili önerilerle geliyoruz. Sektör ve şirketin ihtiyaçları için değişiklik gösteriyor olsa da temel olarak aşağıdaki yöntemleri kullanıyoruz.

Aldığımız sonuçları sizlere düzenli rapor olarak sunuyor, böylece de Google AdWords Reklam hesabınızın performansını görsel olarak çok kolay bir şekilde gözlemleyebileceğiniz çözümler sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları ve Yönetimi

ARS Dijital Medya olarak, markalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda marka bilinirliğine ve doğrudan hedefe yönelik sosyal medya çalışmaları yapıyoruz.

Sosyal medya çalışmaları; son zamanlarda artan kurumsal kimlik çalışması ve interaktif ortamda web sayfalarının dışında artan rekabet ve markalaşan sermaye ile birlikte adını, yahut ürününü marka haline getirmek isteyen tüm firmaların kullandığı en etkili iletişim aracı haline geldi.

Sosyal Medya Yönetiminde düzenli içerikler sayesinde kurumsal veya bireysel sosyal medya hesaplarınızın organik olarak büyümesini amaçlıyoruz. Sosyal Medya Reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz.

Sosyal medya çalışmaları sayesinde kurumsal web sitenizi internet ortamında zaten bulup inceleyen müşterilerinizi facebook, twitter, instagram ve daha birçok internet aracıyla uyanık tutmuş yeniliklerinizi anında resimli görüntülerle yansıtmış da olacaksınız.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın, satış ve web sitenizin popüleritesinin artmasının yolu başarılı Seo desteğinden geçer.

Sektörünüzle ve verdiğiniz hizmetle ilgili seçilen Seo kelimeleri, sitenizin ana sayfasına uygun tekniklerle yerleştiriliyor ve ARS Dijital Medya Seo operatörleri, bu kelimeler üzerinde yıl boyunca sürecek yoğun çalışmalar yaparak, web sitenizin arama motorlarında, en kısa sürede en üst sıralarda çıkmasını sağlıyorlar.

Böylelikle de, ihtiyacınız olan potansiyel müşteri kitleniz, internet ortamında sizi kolaylıkla buluyor ve size ulaşabiliyor. Doğal olarak da, kazancınız ve karlılığınız artıyor.

image

Dijital Fotoğrafçılık

Dijital fotoğrafçılık denince aklınıza sadece fotoğraf değil video da gelmeli. Artık firmanızın yüzünün yanı sıra logonuzun introsu da bir o kadar önem taşımaktadır. Tanıtım filmi, kısa reklam filmleri gibi videolar ise firmanızın çizgisini gösteren en büyük etkenlerdir. ARS Dijital Medya Ajansı bu alanda size ürün, mimari, portre ve editoryal fotoğraf ayrıca tanıtım filmi, reklam filmi, logo intro, animasyon ve tipografi videolar alanında da hizmet sunar.

  • Ürün ve Model Fotoğrafları
  • Kurumsal Tanıtım Filimleri
  • Kurumsal stok fotoğraf hizmeti.
  • Kurumsal şirket portreleri.
  • Sosyal medya paylaşımına yönelik fotoğraf üretimi.
  • Tüm Özel Günler