Tasarım

E-Ticaret

E-ticaret ülkemizde her geçen gün yerini güçlendirmeye başlıyor. Arama motoru, sosyal medya, mobil web sitesi, Youtube kanalı gibi alanların tamamında amacınız web sitenize daha fazla müşteri çekmek olmalıdır. Müşterilerinizin markanıza bağlı olmasını ve satışlarını arttırmasını sağlamanız e ticarette genel amaçtır. Bunun için ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı e-ticaret alanında Google ve mobil uyumlu web sitelerini sizin için tasarlıyor.

Tüm çalışmaların ana amacı müşterilerinizi arttırarak markanıza daha fazla kazandırmaktır.  Bir web sitesine yatırım yapacaksanız bütçenizi farklı alanlarda doğru şekilde konumlandırmalısınız. Bakiyenizi SEO çalışmaları, sosyal medya çalışmaları, Adwords, mail pazarlama, analiz araçları, reklam ve tanıtım çalışmaları gibi birçok alanda doğru şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.  E-ticaret sitelerinizi Google ve mobil uyumlu olarak tasarlayarak sizleri pazarlama çalışmalarında zirveye çıkarıyoruz.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

E-Ticaret Hizmetlerimiz Nelerdir?

E-ticaret hizmetlerimiz ile ürün ve hizmetlerinizi kolayca pazarlıyorsunuz. Markanıza özel kurumsal bir e ticaret sitesi tasarlıyoruz. Her türlü sektöre özel, taleplerinize uygun kreatif tasarımlarla e ticaret sitenizi kısa süre içinde sizlere teslim ediyoruz.

Google Uyumlu E-Ticaret Siteleri

E-ticaret sitelerinde her sektörde yoğun bir rekabet ortamı bulunuyor. Tüm e ticaret sitelerinin en önemli trafik alanı Google oluyor. Bu nedenle Google uyumlu e ticaret siteleri tasarlıyoruz. Böylece SEO çalışmalarınızda kolaylıklar rakiplerinizi geçeceğiniz çalışmalar hayata geçiriyoruz.

Mobil Uyumlu E-Ticaret Siteleri

E-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde mobil kullanım masaüstü kullanıma göre çok daha yüksek seviyede. Tüm e-ticaret projelerimizde mobil uyumlu e ticaret siteleri tasarlıyoruz. Hem Android hem IOS işletim sistemleriyle uyumlu web siteleri ile mobil kullanıcılara hitap edebilirsiniz.

Mercant Center Destekli Tasarım

Google üzerinden ürün satın alma deneyimi yaşayan kullanıcılar Google arama sonuçlarında “alışveriş” sekmesinden ürünler arasından karşılaştırmalar yapıyor. Mercant Center destekli tasarım ile birlikte e ticaret sitenize eklediğiniz tüm ürünler Google arama sonuçlarında “alışveriş” sekmesinde listeleniyor. Bu sayede aynı sektörde rakiplerinizin önemli bir bölümünü geride bırakıyorsunuz.

Tüm Pazaryerleri ile Entegrasyon

E ticaret alanında faaliyet gösterecek web siteleri e ticaret sistemlerinde çeşitli pazaryerleri üzerinden satışlarını yapabilirler. Daha geniş bir kitleye ulaşabilmeniz için tüm tasarımlarımız her türlü pazaryeri ile entegrasyona uyumludur. Bu sayede daha fazla platformda satış yapabilir ve ürünleri web sitenize üzerinde sergileyebilirsiniz.

Projelerimizi İnceleyin !

Tüm Kargolar ile Entegrasyon

E-ticaret faaliyetlerinde müşterilerin memnuniyetini sağlayan en önemli noktalardan biri de kargo takip sürecidir. Kargo entegrasyonları ile hem daha nitelikli satış yapıyor hem siz hem de müşterileriniz ürünlerinizin gönderim durumunu kargo şirketi ne olursa olsun anlık olarak takip edebiliyor.

Kolay Yönetilebilir Yönetim Paneli

E ticaret sitesi yönetme konusunda uzman olmanıza gerek yok. Sizin için ürün ekleme, sipariş takibi gibi birçok konuda web sitenizi kolay yönetilebilir yönetim paneli sunuyoruz. Bu sayede web sitenizin tüm süreçlerini tek bir panel üzerinden zorlanmadan yönetebiliyorsunuz.

Size Özel E-Ticaret Eğitimleri

E-ticaret yatırımlarınızda süreklilik yakalamak istiyorsanız ekibinizi iyi seçmelisiniz. Dijital pazarlama ve e ticaret faaliyetleri konusunda Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile her zaman kazanan siz olursunuz. Ekibinizin hizmet içi eğitimleri kapsamında özel e ticaret eğitimleri ile ekibinize değer katacak eğitimler planlıyoruz.

E-Ticaret Bütçe Yönetimi

E-ticaret, gerçek zamanlı bir mağazaya göre çok daha düşük maliyetlerle yüksek satışlar sağlar. E ticarette bütçenizi verimli kullanmanız çok önemlidir. Etkili bütçe yönetimiyle çok düşük fiyatlara çok yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Profesyonel bütçe danışmanlığı konusunda Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile görüşebilirsiniz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım