Tasarım

Mobil Uygulama

Dijital ve kurumsal kimlik için mobil uygulamalarınız mutlaka olmalıdır. Çünkü bir mobil uygulama sayesinde internet kullanıcılarının önemli kısmına erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda akıllı cihazlarda yer alan bir mobil uygulama işletmeler için pazarlama faaliyetlerini direkt olarak müşterilerine ulaştırabilirler. Bu nedenle mobil uygulama tasarımı markalar için çok gerekli bir hamle oluyor.

Web sitesi tek başına internet ortamında kimliğinizi ortaya koymanızda yeterli faydayı sağlamaz. Kurumsal dijital kimlik tasarımında mutlaka müşteri kitlenizle iletişim kurabileceğiniz bir mobil uygulamanız da mutlaka geliştirilmelidir. Mobil uygulamalarda hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve amacını göz önünde bulundurarak çok kaliteli bir mobil uygulama tasarlayabiliriz.

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı her sektör ve ihtiyaca yönelik mobil uygulama konusunda büyük projelerinizde sizlere destek olur. Detaylı bilgi için hemen iletişim kanallarımızdan bize yazın.

Mobil Uygulama Hizmetleri

Ekibimiz mobil uygulama tasarımı hizmetleri ile sizlerin tüm dijital taleplerinize yönelik bir projelendirme yapıyor Mobilde sizlere şu konularda destek sağlamaktayız;

IOS Uygulama

Farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar için IOS uygulamalarına yönelik yeni nesil teknolojilerle mobil uygulama geliştirmekteyiz. IOS işletim sistemine sahip cihazların tamamında yüksek performanslı bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Android Uygulama

En dikkat çeken tasarımlarımızı tüm Android cihazlarda marka ve modeli ne olursa olsun kullanabilirsiniz. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda işlevsel mobil uygulama projeleri yürütüyoruz.

Uygulama Arayüzü

 Mobil uygulamanıza yönelik detaylı bir planlama yapıyoruz ve kullanıcı odaklı bir arayüze yer veriyoruz. Mobil uygulama sunumu ve geliştirmesi ile birlikte sizlere avantajlı bir rekabet fırsatı sunuyoruz.

Yeniden Uygulama

Mevcut mobil uygulamanız varsa ve memnun olmadığınız kısımları varsa mobil uygulamanızı hemen optimize ediyoruz. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip mobil uygulamalar sayesinde sizleri sektörünüzde zirveye taşıyoruz.

Hybrid Uygulama

Daha düşük bütçelerle mobil uygulama yaptıracaksanız hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz çalışacak hybrid uygulama tasarımı yüksek verim almanıza olanak tanıyoruz.

Mobil Uygulamanızı Nasıl Tasarlıyoruz?

Mobil uygulama tasarımı için tamamen müşterilerimize özel projeler yürütüyoruz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım