E-Mail Pazarlama

E-Mail Pazarlama

E-mail pazarlama, müşterilerinize, abonelerinize ve iş ortaklarınıza kurumsal mail gönderileri yollanmasını içerir. Markanız e-mailler sayesinde tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütebilir. Kampanya ve ürün tanıtımlarını yaparak e-mail pazarlama ile ürün ve hizmetleri satın almak için direkt olarak kitlenize ulaşabilirsiniz.

E-mail pazarlama ile mevcut müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize yönelik bir pazarlama stratejisi geliştiriyoruz.  E-mail pazarlama stratejisi markanızın direkt olarak potansiyel müşterileri ile iletişim kurmasını sağlar ve satışlarınıza direkt olarak yansır.

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak e-mail pazarlama stratejinizi oluşturuyor ve yönetiyoruz.  Böylece direkt olarak satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz. Mail üzerinden ürün tanıtımları, reklamlar ve kampanyalar için ekibimizden destek alabilirsiniz.

E-Mail Pazarlamada Neler Yapıyoruz?

  • Düz metin, grafik, resim ve video gibi farklı tasarımlarla e mail kampanyalarınızı oluşturuyoruz.
  • E-mailde özelleştirilmiş marka mesajlarınızı yayıyor ve geniş kitlelere ulaştırıyoruz.
  • E-mail kampanyalarınızın başarısını ölçüyor ve raporlama yapıyoruz.
  • Ağızdan ağıza pazarlama stratejisi oluşturacak e mail paylaşımları yapıyoruz.
  • E-mail pazarlama ile hareket geçirici mesaj düğmeleri ile bağlantıları kullanarak web siteniz üzerinden ürün ve hizmetlerinizi satmanızı kolaylaştırıyoruz.
  • E-mailleri göndermeden A/B testi uygulayarak pazarlama stratejinizi optimize ediyoruz.
  • Çok düşük maliyetlerle pazarlama stratejisi geliştirmenizi sağlıyoruz.
  • Potansiyel müşterilerinize doğru zamanda, doğru yerde en doğru teklif üzerinden erişim sağlıyoruz.
  • Kişiselleştirilmiş kampanyalar oluşturarak müşteri kitlenizin kendini özel hissetmesine çalışıyoruz.
  • Eski müşterilerinize özel kampanyalar oluşturarak etkili bir yeniden pazarlama stratejisi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Reklamlar İçin
Bizimle iletişime geçin !

E-Mail Pazarlama Optimizasyonu

E-mail kampanyalarınız kapsamında mailleri gönderdikten sonra servis sağlayıcımız sayesinde kaç kişinin maili açtığını, kaç kişinin tıkladığını ve kaç kişinin abonelikten vazgeçtiğini ve daha birçok istatistiği görüyoruz.

Tüm istatistikleri düzenli takip ediyor ve e-mail pazarlama optimizasyonu yaparak daha iyi sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Mail Gönderim Saati Optimizasyonu

Maillerinizi müşteri kitlenize en doğru saatte gönderiyoruz. Gönderdiğiniz maillerde kitlenize göre dönüşüm oranının en yüksek olduğu saatlerde gönderim yapıyoruz.

Metin ve Görsel Optimizasyonu

Yeniden pazarlama kapsamında tekrar satın alım yapan müşteriniz ile ilk satın alma deneyimi yaşayan bir müşterinize aynı mail iletisini göndermeniz yanlış olur. Bu nedenle metin ve görsel optimizasyonu ile her zaman doğru kişiye doğru mesajı göndermenizi sağlıyoruz.

Konu Satırı Optimizasyonu

Abonelerinizin maillerinizi açmasında konu satırı çok önemlidir. İki farklı konu satırı üzerinde A/B testi yaparak en etkili sonuçları alıyor ve konu satırı optimizasyonu ile dönüşüm oranınızı arttırıyoruz.

Buton Optimizasyonu

Gönderdiğiniz mailleri müşterileriniz açtığında harekete geçirici mesajın yer aldığı butonların çok iyi hazırlanması gerekiyor. Bu nedenle özel testler sayesinde buton optimizasyonu yaparak daha fazla insanın mailinize tıklamasını sağlıyoruz.

E-Mail Pazarlama Ölçümleri

E-mail pazarlama ölçümleri ile pazarlama stratejinizin başarılı olup olmadığına bakıyoruz. Öncelikle haftalık ve aylık olarak takip ettiğimiz bazı metrikler oluyor.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım