Google Reklamları

Google Reklamları

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı, Google Partner Ajansıdır.

Dijital ortamda satış ve pazarlama faaliyeti gösteren işletmeler sektör ne olursa olsun Google’da en üst sıralarda yer almaya çalışıyor.  Google üzerinde zirvede yer almanızı sağlayan önemli özelliklerden biri de Google reklamları oluyor.  Reklamlar ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde reklamda hedef kitlenize direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. İşletmeler Google üzerinde reklam vermek istiyorsa profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirler.

 Google Adwords dünyanın en büyük arama motoruna ait olan bir servistir ve markanızın etkili reklam stratejileri oluşturmasında çok önemli bir yere sahiptir. Google reklamlarında doğru reklam verme, bütçe oluşturma ve bütçenizi etkili şekilde kullanma gibi tüm konularda ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.  Reklam danışmanlığı konusunda sektörünüze ve markanıza özel çözümler sunuyoruz.

Google Reklamları İle İşinizi Büyütelim !
Doğru Reklam Yönetimiyle Karlı Büyüyün
Bizimle iletişime geçin !

Google Reklam Danışmanlığında Neler Yapıyoruz?

Google reklam danışmanlığı ile belirlediğiniz anahtar kelimelerdeki arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız mümkün olur. ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak markanıza etkili bir reklam stratejisi sağlıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Google Ads reklamları verirken öncelikle belirli anahtar kelimelerin belirlenmesi gerekiyor. Doğru anahtar kelimeler seçilmezse Google reklamları üzerinde boşuna yatırım yapmış olacaksınız. Bu yüzden Google Ads reklamlarınız için profesyonel anahtar kelime analiz araçlarını kullanıyoruz.

Ekibimizde yer alan SEO uzmanları ve reklam danışmanları öncelikle sektörünüze eğiliyor.  Daha sonra olası rakiplerinizin analizlerini de yapıyor. Ardından hedeflerinize göre profesyonel araçları kullanarak anahtar kelime belirleme işlemlerini yapıyoruz. Anahtar kelime analizi sayesinde arama motoru sonuç sayfalarında direkt olarak hedef kitleniz ile buluşabilirsiniz.

Negatif Kelime Analizi

Reklamlarınızın hangi anahtar kelimelerde çıkmasını müşteri kitlenize ulaşacağı tamamen size kalmış. Ancak Google Adwords dönüşüm oranlarını arttırmak için anahtar kelime eşleşmeleri dışında arama sonuçlarında görüntülenmesini istemediğiniz kelimeleri de belirlemenize olanak tanıyor.  Burada negatif kelime analizi yaparak bu kelime gruplarını belirliyoruz.

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ekibi sizin için yüksek verimli, hedeflerinizle uyuşmayan kelime gruplarına yönelik araştırma yaparak reklam bütçenizi daha etkili kullanmanızı sağlar.

Hedef Kitle Belirleme

Google Ads reklamlarında anahtar kelimelerden hemen evvel hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Arama sonuçlarında ulaşmak istediğiniz topluluğun yaş, cinsiyet, sosyal statü, internet kullanımı, hobiler, beğeniler gibi aklınıza gelecek birçok yönden hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Bunun için ekibimizdeki analiz uzmanları doğru araçlarla hedef kitlenizi demografik olarak somut hale getiriyor. Böylece Google Ads reklamlarını direkt olarak potansiyel müşterilerinize erişim sağlayabiliyorsunuz.

Lokasyon Hedefleme

Google Ads lokasyon hedefleme özelliğini kullanarak arama ağı ya da görüntülü reklam ağı reklamlarında hedeflediğiniz lokasyondaki müşterilerle bağlantı kurabilirsiniz.  Belirlediğiniz konumda potansiyel müşteriniz olabilecek kitleye verdiğiniz reklamlar gözükür. Özellikle küçük ölçekli firmalar için lokasyon hedefleme özelliği ile Google reklamları bütçesini çok etkili şekilde kullanıyor. ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak hedeflediğiniz lokasyonda potansiyel müşteri kitlenize en düşük reklam bütçesi ile ulaşmanızı sağlıyor. Google reklam danışmanlığı hizmetlerimizde dönüşüm oranını en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Dönüşüm Odaklı Google Reklam Danışmanlığı

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak tüm markalarımıza dönüşüm odaklı Google reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Firmanızın Google üzerinden müşteri kitlesine en düşük bütçelerle ulaşması için hemen bize ulaşabilirsiniz. Sizin için her zaman müşterilerimize özel çalışma stratejileri ile Google reklamları sizin adınıza yönetiyoruz.

Görüntülü reklamlar, arama ağı reklamları, alışveriş reklamları, video reklamlar, video discovery reklamlar, bumper reklamlar ve yayın dışı reklamlar gibi tüm reklam türlerinde bizlerden destek alabilirsiniz. Size özel atadığımız reklam danışmanı sayesinde çok kısa süre içinde müşteri kitlenizle ulaşabilirsiniz.

Google reklamları SEO çalışmaları ile taçlandırıldığında markanız sektöründe lider ve öncü markalardan biri haline gelebilir. Google Ads reklamları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım