Tasarım

Tasarım Hizmetlerimiz

Tasarım sözcüğü kelime anlamı olarak “Bir şeyin biçimini kafada oluşturma işi ve bu yolla düşünülmüş biçim” şeklinde tanımlanıyor. ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak tasarım sözcüğünün tanımından yola çıkarak markanızın dijital ve reel kimliğini kafamızda oluşturuyor ve markanızın çok yönlü tasarımı üzerine düşünüyoruz.

Markanızı sektöründe güçlendirmek ve markanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak için her türlü “Tasarım” faaliyetlerini yürütmeniz gerekiyor. Bir marka için tasarım süreci ilk faaliyete başlamaya karar verdiği andan başlayarak ürünlerin müşteriye ulaştığı anın da ötesine giderek devam ediyor.

Günümüz şartları için markanızın bilinen, kaliteli ve sektöründe öncü bir konuma gelmesi için tasarım hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Tasarım Hizmetlerimiz Nelerdir?

Uzun yılların getirdiği deneyim ve her zaman dünyadaki tasarım trendlerini takip eden ekibimiz ile sizlere ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak birçok konuda tasarım hizmetleri veriyoruz;

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi tamamlama ve dijital konumunuzu güçlendirmek için öncelikle bir web sitesine ihtiyacınız var. Bunun için yenilikçi, sektörünüze ve kurumsal imajınıza uygun ve kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız var. Web tasarım hizmetleri ile kurumsal imajınızı güçlendirelim.

Sosyal Medya

Sosyal medya danışmanlığı ile sosyal medya üzerinden geniş bir müşteri kitlesine ulaşabiliyorsunuz. Kurumsal sosyal medya hesabınızı oluşturuyoruz, markanız için içerik stratejisi belirliyoruz, ilgi çekici görsel ve etkileşim sağlayacak içerikler paylaşma konusunda sizlere ekibimiz destek oluyor. Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında markanızın aktif olmasını sağlıyoruz. Paylaşım takvimi hazırlama gibi sosyal medya hesap yönetimi çalışmaları ile marka konumunuzu güçlendiriyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri; hedef kitle, rakip ve sektör analizi sonucunda veriliyor. Hedef kitlenin aktif olduğu zaman saatlerde, düzenli bir şekilde ilgi çekici içerikler oluşturarak maksimum etkileşim sağlamaya çalışıyoruz.

Creative Tasarım

Dijital varlığını güçlendirmek isteyen markalar arasında büyük rekabetin farkındayız. Bu nedenle tüm tasarım çalışmalarımızda creative tasarım ilkesini benimsiyoruz. Ekibimiz tüm çalışmalarında kreatif bir bakış açısında kurumsal dinamiklerinizi bir arada yürütüyor. Böylece farklı, özgün ve kaliteli bir marka kimliği oluşturmanızı sağlıyoruz. Dijital mecralarda ve reelde tüm tasarım çalışmaları konusunda Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile çalışabilir ve markanızın sektördeki konumunu güçlendirebilirsiniz.

Mobil Uygulama

Markanızın mobil konumunu güçlendiren, tüm mobil uygulama süreçlerinizi size özel olarak tasarlıyoruz. Akıllı telefon ve tabletlerin tamamıyla uyumlu mobil uygulama projelerinde ekibimiz yanınızda. Kurumsal ve bireysel taleplerinize özel, mobil uygulama tasarımı sayesinde dijital varlığınızı güçlendirmenizi sağlıyoruz. Mobil uygulama tasarımı projesi başlamadan önce tasarım şeması ve işleyiş belirlenerek taleplerinize uygun bir mobil uygulama geliştiriyoruz.

E-Ticaret

İnternet üzerinden ürün ve hizmet satışı gerçekleştireceğiniz, e-ticaret sitesi hizmetlerimiz oluyor. E-ticaret siteniz, tüm banka ve aracı kurum entegrasyonlarını da yapıyoruz. Müşterilerinizden kolayca kredi kartı ile ödeme alabileceğiniz bir e-ticaret platformu oluşturma şansımız var. Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu e-ticaret platformu, mobil uygulama gibi birçok çözüm Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ekibi ile mümkün. E-ticaret platformları, ürün ve hizmetlerinizin özellikleri dikkate alınarak tasarlanıyor. Kullanıcı deneyimi ileri düzeyde, modern bir e-ticaret platformuna sahip olmanızı sağlıyoruz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım