Tasarım

Sosyal Medya

Gün geçtikçe insanların internet alışkanlıkları değişmektedir.  Sosyal medya çığ gibi büyüyerek ilerleyen bir mecra olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram ve diğer sosyal medya uygulamaları her geçen gün gelişmektedir. İnsanlar yeni bir kişisel ağa üye olarak sanal bir dünyaya adım atmaktadır.

Reklam sektörü de artık sosyal medyaya kaymış durumda.  Büyük markalar sosyal medya sayesinde hedef kitlesine kolayca ulaşabiliyor. Sosyal medya hesapları üzerinden hedef kitlenize hitap edecek reklamlar ve paylaşımlar hazırlayarak kolayca ilgiyi çekebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi uygun sosyal medya mecralarında tanıtarak satış rakamlarınızı büyük oranda arttırabilirsiniz.

Sosyal medyada içerik üretiminde özgünlük ve etkileyici tasarım çok önemlidir. Bu nedenle Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak tüm sosyal medya mecralarınızda tasarım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Etkileyici Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya hesaplarınız üzerinde hedef kitlenize ulaşmak ve markanızın konumunu güçlendirmek için etkileyici sosyal medya tasarımları yapıyoruz. Her türlü sosyal medya mecrasında markanızı zirveye taşıyacak tasarım çalışmalarında ekibimiz yanınızda oluyor.

Sosyal Medya Postları

Hedef kitlenize ulaşmak için tek yapmanız gereken özgün ve düzenli içerikler paylaşmaktır.  Rakiplerinize göre daha özgün ve kaliteli içerikler paylaşmak için postlarınızı özenle hazırlamanız gerekiyor. Markanız için kaliteli, özgün ve dikkat çekici post tasarımları yapıyoruz.

Sosyal Medya Story

Sosyal medya hesaplarınız üzerinde markanızı hatırlatmanın en etkili yollarından biri düzenli olarak story paylaşımından geçiyor. Hesaplarınız üzerinde story paylaşımı için sürekli olarak içerik üretmek çok zor olabilir. 

Ekibimiz sosyal medya story tasarımları ile markanızın her zaman konuşulmasını sağlıyor. Düzenli olarak yeni storyler paylaşmanız için sizlere düzenli olarak markanıza özel story tasarımları ile destekliyoruz.

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal medya üzerinden markanızı tanıtmak, marka bağlılığını güçlendirmek, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için sosyal medya kampanyaları çok önemlidir. Ancak sosyal medya kampanyaları çok iyi optimize edilmelidir.

Ars Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak tüm sosyal medya kampanyalarınızı sizin için tasarlıyoruz. Markanıza değer katacak ve pazarlama hedeflerinize uyacak özgün kampanyaları sizin için hayata geçiriyor ve çok özel kampanyaları tasarlayarak sosyal medyaya yeni bir soluk getiriyoruz.

Sosyal Medya Çekiliş Tasarımları

Sosyal medya hesapları üzerinden çekiliş yapmak istiyorsanız çekilişinizi doğru tasarlamak, doğru kitleyi seçmek ve çekiliş kampanyalarınızı doğru konumlandırmak çok önemlidir. Ekibimiz sosyal medya hesaplarınızdaki çekilişlerinizi markanıza özel olarak tasarlıyor.

Sosyal Medya Ürün Tanıtımı

Ürün tanıtımları için en etkili alanlar arasında sosyal medya en etkili alanlar arasında yer alıyor. Sosyal medya ürün tanıtımları için size özel tasarımlar yapıyoruz. Sosyal medya platformuna özel tasarımlar geliştiriyor ve ürünlerinizi en etkili şekilde tanıtmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medyada Neden Biz?

Kreatif Tasarımlar

Sosyal medya platformlarında dikkat çekecek ve markanıza değer katacak kreatif tasarımlar ile size daha fazla kazandırıyoruz. Ekibimiz taleplerinize uygun yenilikçi tasarımlar ile sosyal medyada markanızın konumunu güçlendirmenize yardımcı oluyor.

Özgün Paylaşımlar

Sosyal medyada kampanya, çekiliş, post, story gibi tüm tasarımlarda özgün paylaşımlar yapıyoruz. Böylece her zaman markanız farkını ve kurumsallığını ortaya koyuyor. Özgün tasarımlarla markanızı sosyal medyada uçuşa geçiriyoruz.

Hedef Kitle Odaklı Hizmet

Sosyal medya tasarımları için her zaman hedef kitle odaklı çalışıyoruz. Tüm tasarımlarımız hedef kitlenizin yaş, ekonomik durum gibi tüm demografik özelliklerine yönelik yaptığımız analizler sonucunda ortaya çıkıyor.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım