Dijital Pazarlama

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Dijitalde işlerinizi büyütmek için daha ne bekliyorsunuz? Dijital dünyaya adım atan küçük ölçekli firmaların çok kısa süre içinde sektör devlerinden biri olabileceğini duymak sizi de şaşırtır mı?  Yaptığınız işi dijital ortama taşıyarak tüm müşteri kitlenizle bağlantı kurabilirsiniz. Arama motoru performansı için profesyonel SEO hizmetine ihtiyacınız var.

Dijital dünyaya açılarak işinizi büyütmek adına bizimle iletişime geçerek profesyonel ekimiz ile tanışabilirsiniz. Her sektörde güçlü referanslarımızı görerek SEO hizmetimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenin ve size özel SEO projelerimizden yararlanın.

SEO İle Web Sitenizi Google'da Üst Sıralara Çıkaralım !
Arama Motorlarında Görünür Olun.
Bizimle iletişime geçin !

SEO Çalışmasında Neler Yapıyoruz?

SEO tek bir anlık ya da kısa vadeli bir çalışma olarak düşünülmemelidir. ARS Dijital Medya ve Pazarlamana Ajansı olarak profesyonel ve sürece dayalı SEO hizmeti veriyoruz.

SEO hizmetinde başarılı olabilmeniz için web sitenizin teknik olarak arama motorları taleplerine uygun özellikleri taşımalıdır. İlk olarak web sitenizi analiz ediyor ve 200’ün üzerinde SEO kriterine göre web sitenizin teknik alt yapısını ortaya çıkarıyoruz. Tüm teknik sorunları sonrasında ekibimizle birlikte gideriyoruz.

SEO hizmetine başlayabilmek için sektörünüzde, web sitenize ve rakiplerinize detaylıca göz atıyoruz.  Sektör analizi sonrası rakiplerinizin de yaptıklarına da bakıyoruz. Rakiplerinizin başarılı olduğu alanlarda daha detaylı çalışmalar belirliyoruz.

Web sitenizin SEO çalışmalarıyla zirveye çıkması için içerikler çok önemlidir. Web sitenizde kaliteli içerik üretimini kalıcı bir yükselmenin anahtarı olarak görüyoruz. Yazılı, görsel, video gibi farklı içerik türleriyle her kesimden kullanıcıya hitap ediyoruz.

SEO çalışmalarımızda teknik alt yapınızı da optimize ediyoruz. Web sitenizin teknik SEO konusundaki ihtiyaçlarını gidererek site hızını arttırıyor ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

SEO süreci hem site içinde hem de site dışında yaptığımız optimizasyon çalışmalarından meydana geliyor.  Yürüttüğümüz optimizasyon çalışmaları ile arama motorlarının sonuç sayfalarında zirvede yerinizi alıyorsunuz.

Web sitenizin dönüşüm oranlarını Google Analytic, Google Search Console gibi araçlar üzerinden takip edersiniz. Profesyonel ekibimiz web sitenize uygulanan SEO çalışmalarını takip adına tüm izleme araçlarını da kuruyor.

Arama motorlarının çalışma mantığı ziyaretçilerin arama deneyimi sırasında yazdıkları kelimelere göre eşleştirme şeklindedir. Bunun için de ekibimiz profesyonel anahtar kelime analiz araçlarını kullanıyoruz.  Öncelikle sektörünüzde hedef kitlenizin tercih ettiği anahtar kelimeleri belirliyor ve rekabette sizi zirveye çıkaracak içerikler oluşturuyoruz.

Web sitenizde geçmiş SEO çalışmalarına bağlı olarak Google ya da diğer arama motorlarından aldığı cezalar olup olmadığına bakıyoruz. Algoritma cezası olan bir web sitesinde SEO çalışmaları verim sağlamayacağından öncelikle cezaları kaldırmaya yönelik politikalar uyguluyoruz.

SEO Hizmetinde Neden Biz?

Arama motoru optimizasyonu yani SEO hizmeti almak istiyorsanız ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı’nın kreatif çalışma sistemiyle Google’da sizler de yükselebilirsiniz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım