Marka Yönetimi

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızı şirket içinde veya dışarıda temsil eden ve markanızın kolayca tanınmasını sağlayacak çalışmaların tamamı kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları içine giriyor. Kurumsal kimliğe sahip markalar profesyonel ve güvenilir bir izlenim yaratırlar. Kurumsal kimlik çalışmalarında en temel nokta logo ve amblem tasarımı oluyor.  ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak kurumsal kimliğinizi daha komplike bir süreç olarak görüyoruz.

Markanızın dışarıda en iyi şekilde temsil edilmesi ve çok iyi bir marka imajı çizmesi için mutlaka profesyonel kurumsal kimlik tasarımı ihtiyacınız oluyor. Markanızın sektördeki konumu güçlendirmek için kurumsal kimlik tasarımı konusunda hemen bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Ekibimiz hem dijitalde hem de reel sektörde kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde domine etmenize yardımcı olacaktır.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Gereklidir?

  • Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarında her aşamada markanıza özel çözümlerle marka imajınızı oluşturuyoruz.
  • Marka karakterinizi kurumsal kimliğinizde ortaya koyuyoruz ve temsil gücü yüksek bir marka haline gelmenizi sağlıyoruz.
  • Ulaşmayı hedeflediğiniz insanların dikkatini çekecek bir logo ile markanızı rakiplerinizden özel kılıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin aklında kalacak bir logo tasarımı gerçekleştiriyoruz.
  • Potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu duygu yaratacak promosyon ürünleriyle markanızı hayatın içine taşıyoruz.
  • Global trendlere göre tasarlanan giysiler ile müşterilerinizi birer marka elçisi haline getiriyoruz.
  • Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını destekleyecek medya ve reklam çalışmaları ile doğru kanallarla markanızı potansiyel müşterilerinizle bir araya getiriyoruz.
  • Ofis ve şubeleriniz için tabela ve yönlendirmeleri tasarlayarak ışıkları markanızın üzerine yakıyoruz.
  • Marka imajını dijital dünyaya taşımak için sosyal medya kimliği başta olmak üzere SEO içerikler, mail imzası kadar birçok konuda dijital kurumsal kimlik tasarımı da sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Aşamaları Nelerdir?

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak kurumsal kimlik tasarımı hizmetimizi üç aşamada tüm müşterilerimize sunuyoruz.  Kurumsal kimlik tasarımı aşamaları sürecinde şu yolu izliyoruz;

Kurumsal Kimlik Tasarımı Markanıza Ne Kazandırır?

Kurumsal kimlik markanıza ait bir kişilik ortaya koyar. Markanızın tonu ve kitlenizdeki etkisi bu sayede ortaya çıkar. Markanızın mesajı ve iş hedefleriniz bu sayede tanıtılır.

Kurumsal kimlik tasarımı ile marka bilinirliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Öncelikle markanızın yer aldığı etkinlik ve fuar gibi tüm organizasyonlarda hedef kitleniz ile etkili bir şekilde temas kurması sağlanır.

Etkili kurumsal kimlik tasarımı sayesinde müşterileriniz ve markanız arasında etkili bir bağ kurabilirsiniz. Böylece markanıza olan güven artar ve müşterilerinizin marka bağlılığı da oluşur.

Kurumsal kimlik tasarımı ile markanızın sektörde pozisyonu belirlenir. Rakiplerinizden ayırt edilmesi ve doğru şekilde konumlanması bu sayede olur. Kreatif kurumsal kimlik tasarımı ile potansiyel müşterilerinizin direkt dikkatini çekebilirsiniz.

Kurumsal kimlik materyalleri üzerinde her zaman tutarı ve etkili marka mesajı oluşturmalısınız. Bu sayede markanızın kalitesini ve farkını ortaya koyabilirsiniz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım