Marka Yönetimi

Marka Tescili

Günümüzde şirketler arasında büyük bir rekabet ortamı oluşmuştur. Bunun sebebi ise her firmanın internet sayesinde dünyaya açılarak farklı rakiplerle tanışmasıdır. Ayrıca ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan firmalar da kendi aralarında rekabete tutuşmuşlardır. Bu yüzden de firmaların rekabet ortamında var olabilmesi için markalarının varlığını göstermeleri önemlidir. Markanızı tescil ettirmek bu yüzden önemlidir.

Ekibimiz markanızı ve tasarımınızın üçüncü şahıslar tarafından kullanılmaması adına profesyonel kadrosuyla tescil işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Markanızı başkası tescil etmesi durumunda ya ödeme yapmak ya da isim değiştirmek zorundasınız. Marka tescil ettirmek için;

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı her türlü marka tescili işlemlerini profesyonel şekilde yerine getirmektedir.

Markanızı bizimle birlikte büyütmeye hazır mısınız?
Markanızı Kükretecek Fikirler İçin
Bizimle iletişime geçin !

Marka Tescili Hizmetlerimiz Nelerdir?

Marka Tescili Nasıl Yapılıyor?

Marka tescili süreci ortalama 6-12 ay arasında değişiklik gösteriyor. Öncelikle markanız için tüm eksikleri tamamlıyoruz ve kararın çıkması için bir süre bekliyoruz. Daha sonra kararın olumlu olması durumunda 2 ay sürecek ilan dönemini yürütüyoruz. Daha sonra bir itiraz yoksa markanızı tescil yazısını bekliyoruz.

Marka tescili yazısı geldikten sonra gerekli ödemeler konusunda sizleri yönlendiriyoruz. ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak marka tescili ile ilgili tüm süreçlerde bizimle iletişime geçebilir ve markanızı hiç uğraşmadan tescil edebilirsiniz.

Marka Tescili Avantajları Nelerdir?

  • Ürün, hizmet ve iş modeli gibi birçok faaliyetinizin başkaları tarafından taklit edilme riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Kurumsal kimlik yaratma sürecinde markanızın itibarını güçlendirebilirsiniz.
  • Tescilli logonuz çok kısa süre içinde garanti altına alınır.
  • Markanız için com.tr gibi kurumsal alan adları üzerinden faaliyet yürütme hakkı elde edebilirsiniz.
  • Tabela, basılı ve dijital yayımlar için yasal olarak markanızı güvence altına alırsınız.
  • İş fikirleri ve ürünlerinizin taklit edilmesini önlersiniz.
  • Türkiye sınırlarında kendi sektörünüzde bir alanda tekel olabilirsiniz. Bu sayede markanızı taklit eden kişi ve kurumlar hakkında hemen yasal süreçleri başlatabilirsiniz.
  • Kurumsal imajınız yasalarla korunur hale gelir.
  • Markanız için® (Register) işareti kullanımı mümkün olur.
  • Yasalar markanızı her türlü taklit sürecine karşı etkin şekilde korur.

ARS Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı olarak her türlü marka tescili işlemlerinde işletmeniz adına tüm süreçleri yürütüyoruz.

Size Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Şimdi markanızı dijitalde nasıl
büyütebileceğimizi konuşalım